Клуб ендокринологічних новацій – м. Вінниця

Заседания

Другим містом травневого циклу стала Вінниця. Науково-практичну конференцію відвідало більше 70 спеціалістів з м. Вінниці, Вінницької та Хмельницької областей.

З доповідями про лікування цукрового діабету, місце та досвід використання базального інсуліну в лікуванні, про переваги постійного моніторингу глюкози, а також про діагностику та лікування тиреотоксикозу виступили д. мед. н., проф., член-кор. НАМН України, завідуючий кафедри діабетології НМАПО ім. П. Л. Шупика, модератор Клубу ендокринологічних новацій Борис Микитович Маньковський, д. мед. н., проф. Наталія Олегівна Перцева, к.мед.н. Ірина Миколаївна Кондрацька, к.мед.н. Надія Миколаївна Жердьова. Не менш інформативною була доповідь про комунікацію лікаря та пацієнта Сергія Черниша — сертифікованого Бізнес-Тренера Міжнародного Ериксоновського Університету (Канада), сертифікованого Бізнес-Тренера IBSTPI (Великобританія).

Гостем засідання став професор, головний лікар Інституту ендокринології, цукрового діабету та метаболізму в клініці «Клаліт» в м.Рамат-Гані, головний ендокринолог-консультант лікарні «Асута» в Тель-Авіві. Член Ізраїльської Асоціації Ендокринологів, Ізраїльської Асоціації діабетології, Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету Moshkovich Evgeny (Ізраїль).

Дякуємо лекторам за цікаву інформацію та лікарям за активну участь!