Клуб ендокринологічних новацій – м.Одеса.

Заседания

Одеса зустріла нас теплою, сонячною погодою. На науково-практичну конференцію прибуло близько 70 спеціалістів з м. Одеси та Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.

З доповідями про місце НЗКТГ-2 та базального інсуліну в лікуванні цукрового діабету, про досвід використання нових базальних інсулінів, про переваги постійного моніторингу глюкози, а також про діагностику та лікування тиреотоксикозу виступили д. мед. н., проф., член-кор. НАМН України, завідуючий кафедри діабетології НМАПО ім. П. Л. Шупика, модератор Клубу ендокринологічних новацій Борис Микитович Маньковський, д. мед. н., проф. Наталія Олегівна Перцева, к.мед.н. Ірина Миколаївна Кондрацька, к.мед.н. Надія Миколаївна Жердьова, к.мед.н. Олександр Васильович Потапчук. Досить цікавою та пізнавальною була доповідь про комунікацію лікаря та пацієнта Сергія Черниша – сертифікованого Бізнес-Тренера Міжнародного Ериксоновського Університету (Канада), сертифікованого Бізнес-Тренера IBSTPI (Великобританія).

Запрошеним гостем нашого засідання був професор, головний лікар Інституту ендокринології, цукрового діабету та метаболізму в клініці “Клаліт” в м.Рамат-Гані, головний ендокринолог-консультант лікарні “Асута” в Тель-Авіві. Член Ізраїльської Асоціації Ендокринологів, Ізраїльської Асоціації діабетології, Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету Moshkovich Evgeny (Ізраїль).

Дякуємо доповідачам за насичену програму та актуальну інформацію! Дякуємо лікарям та партнерам за активну співпрацю!