Клуб ендокринологічних новацій – м. Київ

Заседания

Останнім містом травневого циклу став Київ. На науково-практичну конференцію в столицю приїхало більше 100 спеціалістів з м. Києва, Житомира, Черкас та їх областей.

З доповідями про лікування цукрового діабету, місце та досвід використання базального інсуліну в лікуванні, про переваги постійного моніторингу глюкози, а також про діагностику та лікування тиреотоксикозу виступили д. мед. н., проф., член-кор. НАМН України, завідуючий кафедри діабетології НМАПО ім. П. Л. Шупика, модератор Клубу ендокринологічних новацій Борис Микитович Маньковський, д. мед. н., проф. Наталія Олегівна Перцева, к.мед.н. Ірина Миколаївна Кондрацька, к.мед.н. Надія Миколаївна Жердьова. Оновленою була доповідь про комунікацію лікаря та пацієнта Сергія Черниша — сертифікованого Бізнес-Тренера Міжнародного Ериксоновського Університету (Канада), сертифікованого Бізнес-Тренера IBSTPI (Великобританія). Також до доповідей долучилась Тетяна Феофанівна Татарчук – член-кор. НАМН України, д.мед.н, проф. – з лекцією про важливість вітаміну D для репродуктивного здоров’я жінки.

Запрошеним лектором засідання став професор, головний лікар Інституту ендокринології, цукрового діабету та метаболізму в клініці «Клаліт» в м.Рамат-Гані, головний ендокринолог-консультант лікарні «Асута» в Тель-Авіві. Член Ізраїльської Асоціації Ендокринологів, Ізраїльської Асоціації діабетології, Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету Moshkovich Evgeny (Ізраїль).

Дякуємо нашим доповідачам за безцінну та як завжди актуальну інформацію! Дякуємо слухачам за цікаві питання та компаніям за підтримку!

До зустрічі восени!